Hakkımızda

tamsanagöre.com

tamsanagöre.com, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Ocak 2019’da Lena E-Ticaret Rek. Tur. Ltd. Şti. E-Ticaret Şubesi tarafından kuruldu.

Lena E-Ticaret Rek. Tur. Ltd. Şti.  e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin adresi “tamsanagöre.com”u açtı.

tamsanagöre.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. tamsanagöre.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Siz de alışverişin uğurlu dünyasına katılabilir, milyonlarca ürün ve binlerce mağazanın olduğu tamsanagöre.com’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

İyi alışverişler.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve bölgede e-ticaret sektörünün lideri olmak.

MİSYONUMUZ

E-ticaret sektöründe hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.

STRATEJİMİZ

Stratejik ortaklıklarla güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere Güven ve Kolaylık; mağazalara ise Destek ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.