LR Guido Maria Kretschmer EdP for Men 50ml

153,90 ₺
  • Vergiler Dahil: 153,90 ₺
  • Mağaza: tamsanagörecom
  • Ürün Kodu: LR
  • Stok Durumu: 50
  • Kargo Süresi: Aynı Gün Kargo *

Not: Haftaiçi saat 17:00'a kadar yapılan siparişler aynı gün Sürat Kargo ile kargolanmaktadır.

Tıpkı kadın parfümü gibi erkek parfümü de tasarımcının imzasını taşıyor: zarif, kaliteli, zamansız ve otantik. Benzersiz ve saf bir kompozisyon. Berga..

Tıpkı kadın parfümü gibi erkek parfümü de tasarımcının imzasını taşıyor: zarif, kaliteli, zamansız ve otantik. Benzersiz ve saf bir kompozisyon. Bergamot, biber ve deriden oluşan erkeksi, taze aromatik ahenkler, kokuya alımlı ve karşı konulmaz bir çekicilik kazandırıyor. Asil, çeşnili ve taze esanslar, cilt üzerinde tüm heyecan verici nüanslarını yayıyor.

Detaya gösterilen özeni yansıtan göz kamaştıran özel tasarım ambalaj: zarif saten kaplı ve bizzat ünlü modacının imzasını taşıyan şık kutu.

STARLARIN KOKUSU
Uluslararası bir moda tasarımcısı olan Guido Maria Kretschmer yıllardan bu yana kadın ve erkek için başarılı moda tasarımları yapmaktadır. İnsanların üstlerinde taşıdıkları moda tamamen kendilerine yönelik bir konsepttir. Ancak kusursuz bir görünüme ait bir koku kişiliği vurgular.

KOKU TASARIMI
„Haute Parfüm“ – Guido Maria Kretschmer’in moda koleksiyonlarına benzer şekilde parfümünde de tamamen kendini yansıtan ilk Guido parfüm koleksiyonu: Zarif ve zamana karşı gelen zarafet, tüm detaylarıyla aşk ve uluslararası bir atmosfer esintisi.

KOKU TANIMI
Guido Maria Kretschmer for Men zarif, kıymetli, zamanın ötesine geçen ve otantik, benzersiz ve arındırılmış bir kompozisyon. Bergamot, karabiber ve meşinden gelen kokularla elde edilen maskülen, taze-aromatik bu akord, büyüleyici ve karşı konulmaz bir yayılıma sahiptir. Cilde temas ettiğinde asıl, baharatlı ve taze esanslarının farklı yüzleri ağır ağır kendini gösterir.

Baş nota
Bergamot, mandalina
Kalp nota
Karabiber, sardunya, kaşmir ağacı
Dip nota
Vanilya, vetiver, meşin

KOKU AİLESi
Oryantal – baharatlı – çekici

AYNI KOKU AİLESİNDEN GELEN ÜRÜNLER
Racing
Bruce Willis Personal Edition
Jungle Man
LR Classics Singapore

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi