LR Karolina Kurkova EdP 50ml

117,00 ₺
  • Vergiler Dahil: 117,00 ₺
  • Mağaza:: tamsanagörecom
  • Ürün Kodu: LR
  • Stok Durumu: 46
  • Kargo Süresi: Aynı Gün Kargo *

Not: Haftaiçi saat 17:00'a kadar yapılan siparişler aynı gün Sürat Kargo ile kargolanmaktadır.

Bir süper modelin büyüsü ve ihtişamıYasemin, sümbülteber çiçeği ve sıcak vanilya akorları sizi cezbedecek. Bir parça tatlı bal duyularınızı baştan çık..

Bir süper modelin büyüsü ve ihtişamı

Yasemin, sümbülteber çiçeği ve sıcak vanilya akorları sizi cezbedecek. Bir parça tatlı bal duyularınızı baştan çıkaracak. İhtişam ve ışıltı bu kokunun karakterini yansıtmakta. Eşsiz ve canlı komposizyonu Karolina’nın ülkesine duyduğu saygının simgesidir.

STARLARIN KOKUSU
Kendisi dünyanın en başarılı süper modellerinden biri. „The Face“ ve „The perfect model“ gibi TV yarışma programlarında moderatörlük yaptı. Kendisi ihtişamın, çok yönlülüğün ve gücün tek bir kişide vücut bulmuş hali. Karolina Kurkova şimdi de LR ile birlikte kendi özel kokusunu piyasaya sürdü. Karolina Kurkova’ya ait bu KOKUnün karakteri uluslararası podyumların ışıltısı ve ihtişamını içinde barındırıyor ve aynı zamanda Çek kökenine de bağlılığa sahip.

KOKU TASARIMI
Karolina Kurkova’nın parfümü 2013 „DUFT STARS“’in jürisini heyecanlandırmıştı! LR, ödüle aday olarak gösterilen tek doğrudan satış şirketiydi. Parfümün sık, zamanın ötesine geçen şişesi de tamamen konu dışı tutulmuyordu, bu dünya starı için özel olaraktasarlanmış şişeye de gösterişli bir ödül uygun görüldü. Şişenin sık ve beyaz renkte, parlak dış görünümü Karolina’nın bulunduğu uluslararası podyumlarda boy gösterdi. Altın sarısı detaylar da bu asıl şişeye gösterişli bir iz bırakıyor.

KOKU TANIMI
Alışılmışın dışına çıkan bu parfüm top model Karolina Kurkova’nın dünyasına açılan bir kapı aslında. Yasemin ve sumbulteber gibi mest edici çiçeklerin sıcak vanilya akorduyla ve tatlı, hafif bal kokusuyla bu parfüm unutulmaz bir etki bırakıyor. Uluslararası podyumlarda boy gösteren oldukça parlak ve ihtişamlı bir parfüm. Sade bir Bohem ihtişamı!

Baş nota
Mandalina, portakal, yeşil
Kalp nota
Sümbülteber, yasemin, meyvemsi gül notaları
Dip nota
Bal, vanilya, misk

KOKU AİLESİ
Çiçeksi – taze – şık

AYNI KOKU AİLESİNDEN GELEN ÜRÜNLER
Lovingly by Bruce Willis
Karolina by Karolina Kurkova
Sensual Grace

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi