LR Zeitgard 2 Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem 50ml

150,00 ₺
  • Vergiler Dahil: 150,00 ₺
  • Mağaza:: tamsanagörecom
  • Ürün Kodu: LR
  • Stok Durumu: 49
  • Kargo Süresi: Aynı Gün Kargo *

Not: Haftaiçi saat 17:00'a kadar yapılan siparişler aynı gün Sürat Kargo ile kargolanmaktadır.

• Olgun ciltlere özel geliştirilmiş cilt hatlarını sıkılaştıran yüz kremi• Kırışıklıkları gözle görülebilir derecede azaltır, cilt dolgunlaş..

• Olgun ciltlere özel geliştirilmiş cilt hatlarını sıkılaştıran yüz kremi
• Kırışıklıkları gözle görülebilir derecede azaltır, cilt dolgunlaşmış ve gençleşmiş bir görünüm kazanır
• H2O Patch ve Ultra Filling Spheresyenilikçi etken maddeler içerir


Yaşın ilerlemesiyle cilt dayanıklılığını kaybeder, cilt kontürları bozulur ve bağ dokuları elastikiyetini, esnekliğini ve hacmini kaybeder. Dolayısıyla cilt derinlemesine özel bir yapılandırmaya ihtiyaç duyar. LR Zeitgard Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem Kremi derinlemesine etki gösteren, yapılandırma sağlayan etken madde kompleksi sayesinde hücre yapılarını destekler. LR Zeitgard Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Kremyanak bölgesindeki daha kalın cilt katmanlarına önem vererek farklı yapısal maddeler içerir. Hedef, cilde içeriden dışarı doğru dolgunluk kazandırmak için derinlemesine etki yaratmaktır.

Patch H2O ve Ultra Filling Spheres’ten içeriklerinden oluşan olgun cilde uygun bir kombinasyon derin çizgilerin görünümünü azaltır, cildi içten dışa destekler. Böylece Patch H2O ve nemi içine çekerek hacmini genişletebilen Ultra Filling Spheres’in emme özelliğinin birleşmesi sonucu cildin yaşlanma sürecinin gözle görülebilir etkileri terse çevrilir.

Ten rengi ve cildin yapısı belirgin şekilde tazelik ve parlaklık kazanır. Cildin görünümü gözle görülür şekilde daha parlak, daha yumuşak ve daha esnek hale gelir.

KULLANIM ŞEKLİ

LR Zeitgard Anti-Age Sistemi Cildi Yeniden Yapılandıran Jel Krem cildin tüm ihtiyaçlarına uygun şekilde, yanak ve alın bölgelerinde istenen sonuçlar elde elde etmek üzere tasarlanmıştır. Zeitgard 2 ile göz bölgesinde bir dakikalık uygulamanın ardından vakit kaybetmeden yanaklar ve alın bölgesine geçilir. Alın bölgesine dalgalı hareketlerle üst sol köşeden alt sağ köşeye doğru uygulama yapılır. Bu uygulama 30 saniye boyunca işi verilerek ve 30 saniye boyunca soğutularak gerçekleştirilir. Dolayısıyla alın bölgesi için toplamda bir dakikaayrılmalıdır.

Yanak bölgelerinin bakımı her iki yanağıda (sağ ve sol yanak) içerir. Bunlar iki adımda gerçekleştirilir. Her yanakta, elmacık kemikleri üzerinden burun ucuna doğru, nazolabiyal çizgiler boyunca ve son olarak çeneye doğru uygulama yapılır. Bunlar işi ve soğuk uygulamaları için ayrı ayrı 30 saniye sürer. Dolayısıyla yanak bölgesi için de ortalama 2 dakika ayrılmalıdır. Bu uygulamada üründen spatula üçü miktarında kullanılmalıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi